נשמח לענות על כל שאלה: 09-7963054

אודות החברה

חברת "דן" דיור נאה חברה לבניין בע"מ הוקמה בשנת 1987 ע"י דן נחום, אב המשפחה, אשר עד היום עומד בראשה. במהלך השנים נכנסו שני בניו נועם וטל כדור שני בניהול השוטף של החברה וזאת תוך המשך הדרך אותה התווה והנחיל דן לחברה.odot1

בתחילת דרכה פעלה החברה במסגרת פרויקטים צמודי קרקע בין 4-12 יחידות דיור תוך הקפדה על יחס אישי סטנדרט בנייה גבוהה ויושרה .

בהמשך דרכה בנתה דן דיור נאה שכונות ופרויקטים הנעים בין 50 -100 יחידות דיור צמודי קרקע.

בכל מהלך פעילותה של החברה, דן דיור נאה ייזמה הקימה וביצעה את הפרויקטים מתחילתם ועד סיומם. ייזום, תכניות, פיתוח וביצוע הבנייה עד גמר, כל זאת בליווי מלא של הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו.

חברת "דן" דיור נאה מקפידה על שמירת איכות המוצר ואמינות כלפי הלקוח, לאחר עשרות שנות ניסיון ומאות בתים שבנתה הכרטיס ביקור הטוב ביותר שיש לחברה להציע הוא הלקוחות המרוצים שלה.

החברה ידועה במוניטין הטוב שלה, כחברה בעלת אמינות ויחס אישי ללקוח וכמו כן בבניה בסטנדרט ובאיכות גבוהה.

בשנת 1994 הקימה חברת "דן דיור" חברת ייזום בשם "דור יזמות" שיזמה פרויקט גדול ורחב היקף בתל מונד של כ-885 יחידות דיור צמודות קרקע, קוטג'ים, דירות גן גג, ומבנים טוריים. בינואר 2012 הופשרה הקרקע ותהליכי הבניה יוצאים לדרך.

היום, הדור השני הולך בצעדי הדור הראשון. לא סתם חרטה על דגלה את המשפט "משפחתיות בונים עם משפחה". "דן" דיור נאה זוהי חברה חמה ומשפחתית שהלקוח הוא בראש הסולם.

לאחר שבנתה מעל ל-300 יחידות דיור באזור השרון אנו מזמינים אותך להיות חלק  מהמשפחה…

מעוניינים ליצור עימנו קשר? אנא מלאו את פרטיכם
ונשמח לחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
כל הזכויות שמורות © לחברת דן דיור נאה, חברת נדל"ן, ליווי ופיקוח בנייה פרטית לבתים פרטיים באזור תל מונד והשרון, מעל 300 בתים פרטיים ו- 35 שנות ניסיון!

טל ראשי: 09-7963054 | פקס: 09-7967855 | [email protected] | רח' הדקל 47 תל-מונד